Зеленський ввів санкції проти відомих росіян, в списку Тимощук, Баста, Алегрова, Білан, Галустян, Доліна, Кіркоров, Лазарєв, Петросян та інші


18:0807.01.2023

Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 січня 2023 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Пропозиції щодо санкцій внесені СБУ і стосуються спортсменів та діячів культури. В списку футболіст Тимощук, репер Баста (Василь Вакуленко), артисти Ірина Аллегрова, Дмитро Білан, Михайло Галустян, Лариса Доліна, Філіп Кіркоров, Сергій Лазарєв, пропагандист Дмитро Кисельов, гуморист Євгеній Петросян та багато інших.

Повний список можна подивитись тут.

Міністерству закордонних справ України доручено поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський ввів санкції проти відомих росіян, в списку Тимощук, Баста, Алегрова, Білан, Галустян, Доліна, Кіркоров, Лазарєв, Петросян та інші' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube