Саакашвілі оголосив голодування, хоч і без того на межі


17:3714.12.2022

Колишній президент Грузії Михеїл Саакашвілі оголосив голодування – вимагає участі у своєму судовому процесі, що проходить в Тбіліському міському суді, бодй віртуально.

Лист із рішенням Саакашвілі представив його адвокат Шалва Хачапурідзе, повідомляє “Грузия Online“.

“Сьогодні мені було відмовлено в найелементарнішому праві, бути присутнім на власному судовому процесі. Це порушення всіх грузинських і міжнародних норм, тому я змушений вдатися до крайньої форми протесту, голодування. Зрозуміло, я усвідомлюю всі ризики з огляду на мій нинішній стан здоров’я, але голодуватиму доти, доки не отримаю твердих гарантій того, що долучусь до свого процесу хоча б через відеозв’язок. Є межа будь-яким глузуванням і приниженням”, – ідеться в листі Саакашвілі.

У Тбіліському міському суді триває процес, пов’язаний із відтермінуванням покарання Саакашвілі. Клопотання про це подали адвокати колишнього президента.

Суддя Георгій Аревадзе зачитав лист Спеціальної пенітенціарної служби, згідно з яким відомство не має можливості забезпечити дистанційну участь засудженого Саакашвілі. 

Суддя також зачитав лист із клініки “Вівамед”, у якому йдеться про те, що лікар не вважає за доцільне транспортувати Саакашвілі до зали суду.

Нагадаємо, в організмі Саакашвілі виявили ртуть і миш’як, призначене лікування його руйнує – висновок незалежного лікаря

Саакашвілі на межі смерті. Його мати звернулася до світу

Саакашвілі виглядає жахливо. Кажуть, що зараз ще гірше (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube