МЗС України попереджає про фейк. В Німеччині громадянам надходять листи з закликом вступити в іноземний легіон (ФОТО)


14:2909.12.2022

На поштові адреси громадян Німеччини почали надходити листи нібито від імені генерального консульства України в Дюссельдорфі з пропозицією за грошову винагороду долучитися до іноземного легіону в Україні. Речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко заявив, що відповідні листи є підробкою.

МЗС України попереджає про фейк. В Німеччині громадянам надходять листи з закликом вступити в іноземний легіон (ФОТО) 1
МЗС України попереджає про фейк. В Німеччині громадянам надходять листи з закликом вступити в іноземний легіон (ФОТО) 3

“Стало відомо, що на поштові адреси громадян Німеччини почали надходити листи нібито від імені генерального консульства України в Дюссельдорфі з пропозицією за грошову винагороду долучитися до іноземного легіону в Україні. Зазначені листи є підробкою. Жодних таких повідомлень українська консульська установа не надсилала. Консули вже звернулися в німецьку поліцію задля проведення розслідування. Розглядаємо розсилання фейкових листів як частину дезінформаційної кампанії ворога, яка має на меті дискредитувати українську дипломатію, підірвати підтримку України з боку Німеччини та її громадян”, – повідомив Ніколенко.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'МЗС України попереджає про фейк. В Німеччині громадянам надходять листи з закликом вступити в іноземний легіон (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube