Комітет Сенату США визнав дії росії в Україні геноцидом


09:0008.12.2022

7 грудня Комітет Сенату США з міжнародних відносин прийняв резолюцію, в якій визнав дії росії в Україні геноцидом.

Про це повідомляється на сайті Комітету, передає Інше ТВ.

Авторами резолюції, зокрема, стали сенатори США Джим Ріш, високопоставлений член Комітету Сенату з міжнародних відносин, і Бен Кардін (Д-М), голова Гельсінської комісії США та автор Глобального акту Магнітського про відповідальність за права людини.

«Путін своїми діями і словами неймовірно чітко дав зрозуміти, що його мета — знищити існування українського народу. Я на власні очі бачив його жорстокість в Ірпіні та Київській області, – сказав Ріш. – Ця резолюція засуджує активний геноцид проти українського народу, закликає уряд США співпрацювати з нашими союзниками, щоб запобігти майбутнім актам геноциду, і підтримує розслідування, щоб притягнути винуватців цих жахливих злочинів до відповідальності. Ми повинні й надалі робити все можливе, щоб підтримати український народ у його боротьбі за виживання».

«Злочини, скоєні проти українського народу під час незаконної та неспровокованої війни путіна, суперечать численним міжнародним конвенціям і можуть бути підсумовані лише як геноцид, – сказав Кардін. – Український народ продемонстрував свою рішучість і здатність відбивати напади, які тривають, але невинні життя продовжуватимуть гинути, поки росія не зрозуміє наслідки своїх мерзенних дій. Має бути відповідальність».

Ця резолюція:

засуджує Росію за вчинення актів геноциду проти народу України;

закликає Сполучені Штати разом із союзниками по НАТО та ЄС підтримати уряд України, щоб запобігти подальшим актам російського геноциду проти українського народу;

підтримує трибунали та міжнародні кримінальні розслідування для притягнення російських політичних лідерів і військового персоналу до відповідальності за агресивну війну, військові злочини, злочини проти людяності та геноцид;

закликає президента США застосувати санкції Global Magnistky щодо осіб, відповідальних або причетних до геноциду російської федерації в Україні.

Як повідомляло Інше ТВ, Як вигнати росію з ООН, і скільки країн вже готові долучитись до міжнародного трибуналу

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Комітет Сенату США визнав дії росії в Україні геноцидом' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube