Мінцифра співпрацюватиме з найбільшою розвідувальною компанією у світі Recorded Future у сфері кіберзахисту


10:1607.12.2022

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з Recorded Future, який допоможе захистити критичну інфраструктуру в Україні від військової та кіберагресії з боку росії.

Також Мінцифра і Recorded Future домовилися про спільну роботу над створенням нових продуктів і технологій для захисту критичної інфраструктури, які зможуть використовувати в усьому світі.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Мінцифри, передає Інше ТВ.

«З початку повномасштабної війни Recorded Future надала розвідувальні дані для захисту критичної інфраструктури України, допомогла в розслідуванні військових злочинів росіян, відкрила доступ до програмної платформи Intelligence Cloud на понад $10 мільйонів.

У межах меморандуму Recorded Future надасть свою розвідувальну платформу, спеціалізованих інженерів та аналітиків розвідки. Зі свого боку Мінцифра надасть власну експертизу та спеціалістів, які співпрацюватимуть з Recorded Future», – також йдеться в повідомленні.

Як повідомляло Інше ТВ, Хакери рф посилять атаки на українську енергетичну інфраструктуру, – Microsoft

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Мінцифра співпрацюватиме з найбільшою розвідувальною компанією у світі Recorded Future у сфері кіберзахисту' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube