Гіркін не воює в Україні – він каже, що його підставили


15:0406.12.2022

Російський терорист, так званий ексміністр оборони “ДНР” Ігор Стрєлков-Гіркін перебуває в Москві, його спроба повоювати в Україні провалилася.

Про це бойовик написав у соцмережі “ВКонтакті”.

“Спроба №3 взяти безпосередню участь у бойових діях проти збройних сил шановних київських партнерів не завершилася успіхом, хоча була дуже близькою до цього”, — повідомив Стрєлков.

Гіркін не воює в Україні - він каже, що його підставили 1
Гіркін не воює в Україні - він каже, що його підставили 5

Терорист пояснив, що спочатку прибув наприкінці першої декади жовтня в ДНР. За його словами, 14 жовтня він пішов в один із військкоматів і подав заяву з проханням про добровільну мобілізацію до лав “ЗС ДНР”.

Стрєлков додає, що того дня його зарахували до складу маршової роти мотострілецької бригади 1-го корпусу “Народної міліції ДНР”.

“Під час низки робочих поїздок кілька разів бував у Донецьку. До мене (неофіційно) довели інформацію, що “неузгоджене” зарахування до складу “НМ ДНР” викликало невдоволення вищого командування, але запевнили, що це питання буде згодом вирішене, а поки що я виконуватиму свої обов’язки, формально перебуваючи на посаді ряжового”, — поінформував ексміністр оборони “ДНР”.

Гіркін запевняє, що не претендував на командні посади та пов’язані з ними преференції та регалії. За його словами, він провів досить тривалий час на військовому полігоні як виконувач обов’язків начальника штабу батальйону, що формується.

У листопаді з групою бійців батальйону він поїхав до району Сватового і трохи більше 10 діб намагався виконувати обов’язки начальника штабу батальйону. Розташування підрозділу знаходилося у зоні досяжності вогню польової артилерії ЗСУ. Бойовик каже, що за час його перебування на обстріл штаб жодного разу не зазнав.

“У рамках виконання обов’язків начальника штабу батальйону, наприкінці листопада я з деяким подивом з’ясував, що не просто не перебуваю на посаді у своєму батальйоні, а й взагалі ніяк не числюся в штатах N-ського полку. Намагаючись далі зрозуміти свій статус, досить швидко встановив, що у списках особового складу N-ської бригади мене теж давно немає”, — продовжив він.

Стрєлков-Гіркін робить висновки про незаконне перебування в терористичних військах, носіння зброї та боєприпасах, а також виїзди до районів бойових дій.

Гіркін не воює в Україні - він каже, що його підставили 3
Гіркін не воює в Україні - він каже, що його підставили 6

“Якби зі мною щось трапилося — то це було б представлено виключно як самодіяльність авантюриста Гіркіна або нещасним випадком під час проведення волонтерської діяльності? З повною відсутністю зобов’язань з боку ЗС РФ/”ДНР” стосовно мене”, — сказав Гіркін.

Нагадаємо, Гіркін став “героєм” мемів після фото з бліндажу (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Гіркін не воює в Україні – він каже, що його підставили' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube