США модифікували HIMARS для України так, щоб вони не могли стріляти далекобійними ракетами по рф


19:3005.12.2022

США модифікували передові ракетні пускові установки HIMARS, які вони передали Україні, щоб їх не можна було використовувати для обстрілу Росії ракетами великої дальності.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

“США таємно модифікували передові ракетні пускові установки Himars, які вони передали Україні, щоб їх не можна було використовувати для обстрілу Росії ракетами великої дальності. Адміністрація Байдена каже, що це запобіжний захід, необхідний для зменшення ризику більшої війни з Москвою”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що з червня США поставили українським силам 20 пускових установок високомобільної артилерійської ракетної системи HIMARS і великий перелік ракет із супутниковим керуванням із дальністю майже 80 км.

За даними видання, ці ракети, відомі як керована реактивна система залпового вогню GMLRS, використовувалися для ударів по російських складах боєприпасів, матеріально-технічних засобів і командних центрів на території України.

Повідомляється, що пускові установки HIMARS мають унікальну функцію, яка не дозволяє їм стати ще більш потужними бойовими системами.

США модифікували HIMARS для України так, щоб вони не могли стріляти далекобійними ракетами по рф 1
США модифікували HIMARS для України так, щоб вони не могли стріляти далекобійними ракетами по рф 3

За словами представників США, Пентагон модифікував пускові установки, щоб вони не могли запускати ракети великої дальності, включно з ракетами тактичної ракетної системи армії США або ATACMS , дальність яких становить майже 300 км.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'США модифікували HIMARS для України так, щоб вони не могли стріляти далекобійними ракетами по рф' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube