У Владивостоці застрелився полковник армії рф з українським прізвищем – вистрілив у себе 5 разів. У вдови своя версія


19:1828.11.2022

Вдова полковника Вадима Бойка, який, ймовірно, застрелився в кабінеті в Тихоокеанському військово-морському училищі (ТОВВМУ) у Владивостоці, написала відкритого листа президенту Володимиру Путіну. У ньому вона пише про численні проблеми під час мобілізації, з якими доводилося стикатися її чоловікові, а також стверджує, що йому погрожували кримінальною справою, прагнучи звинуватити його у всіх прорахунках і розтраті коштів. Вона також сумнівається, що полковник дійсно застрелився, а не був убитий.

Тіло полковника Бойка з п’ятьма вогнепальними пораненнями було знайдено 16 листопада в службовому кабінеті в будівлі училища. Лист його дружини публікує телеграм-канал News.VL.

Юлія Бойко пише, що на базі училища, заступником начальника якого був її чоловік, ще 16 вересня (тобто за 5 днів до оголошення мобілізації) було розгорнуто мобілізаційний пункт. Вадим Бойко був призначений відповідальним за підготовку техніки та мобілізованих громадян. Він працював як в училищі, так і на полігоні. Як ідеться в листі, на мобілізаційних пунктах було багато проблем, зокрема з постачанням, мобілізовані, крім іншого, зловживали алкоголем, а техніка, “яку необхідно було відремонтувати та направити в зону бойових дій, була непридатна до виконання завдань”.

Як пише вдова полковника, через численні проблеми її чоловік перебував “у пригніченому морально-психологічному стані”, проте не отримував допомоги від вищих осіб. Після перевірки за скаргами мобілізованих, як пише Юлія Бойко, полковнику Бойку почали погрожувати кримінальною відповідальністю “за втрату і псування держмайна” і тим, що на нього повісять понад 100 мільйонів рублів боргів.

На думку вдови полковника, яка наполягає на його невинуватості, самі ці звинувачення ще не могли стати причиною його самогубства. Юлія Бойко вважає, що Вадим Бойко міг не просто застрелитися, а влаштувати “саморозстріл”, вистріливши в себе п’ять разів, щоб привернути увагу керівництва Росії до проблем із мобілізацією. При цьому вона уточнює, що причину смерті Бойка ще має встановити слідство. “Не допустіть того, щоб смерть мого чоловіка залишилася непоміченою, щоб усе це було даремно, щоб усе неподобство, яке коїться у військах на Далекому Сході, припинилося” – звертається до Путіна вдова військового.

Реакції Кремля на це звернення поки що немає, зазначає Радіо Свобода.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Владивостоці застрелився полковник армії рф з українським прізвищем – вистрілив у себе 5 разів. У вдови своя версія' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube