Grain from Ukraine: Зеленський презентував гуманітарну програму боротьби з голодом у світі


16:3126.11.2022

Сьогодні, 26 листопада, в День пам’яті жертв Голодоморів, на Міжнародному установчому саміті International Summit оn Food Security, Президент України Володимир Зеленський презентував гуманітарну продовольчу програму Grain from Ukraine.

У саміті взяли участь більше двох десятків лідерів держав та міжнародних організацій. Були, президенти, прем’єр-міністри та інші керівники ЄС, представники інших країн, а також структур ООН, Агентства США з міжнародного розвитку та інших міжнародних фундацій з розвитку.

Про це повідомив координатор реалізації програми Grain from Ukraine, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, передає Інше ТВ.

«Головна суть програми полягає в тому, що кожна держава чи міжнародна організація, яка візьме участь у проекті “Grain from Ukraine”, зможе купити наше зерно для інших держав і допомогти їм уникнути голоду. Також це буде допомога нашій економіці. Програма вже починає працювати. Спільно з німецьким Урядом та за підтримки Всесвітньої продовольчої програми 15 листопада вийшло судно Nord Vind. На його борту – 27 тисяч тонн продовольчої пшениці для мешканців Ефіопії», – написав на своєму телеграм-каналі Андрій Єрмак.

«Сьогодні в порту «Чорноморськ» розпочнеться завантаження другого судна. Це ще 30 тисяч тонн пшениці для мешканців Ефіопії. Окрім цього, під завантаження до портів України йдуть ще 3 судна, які зможуть вивезти більше 80 тисяч тонн продовольчої пшениці для Сомалі, Судану, Ефіопії та Ємену», – додав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Передбачається, що уже до середини 2023 року буде відправлено щонайменше 60 суден з продовольством для країн на межі голоду.

Ця Програма реалізовуватиметься в партнерстві з Всесвітньою продовольчою програмою ООН (World Food Program – WFP).

Для підсилення гуманітарної складової програми також створюється міжнародна Координаційна група з попередження голоду та під егідою Президента Володимира Зеленського. В її роботі прийматимуть участь представники урядів, міжнародних компаній та громадських організацій, готових зробити свій вклад у боротьбу з голодом у світі.

Як повідомляло Інше ТВ, Україна направить країнам Африки та Азії 125 тисяч тонн зерна для гуманітарних поставок

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Grain from Ukraine: Зеленський презентував гуманітарну програму боротьби з голодом у світі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube