Лукашенка можуть вбити для остаточного контролю над армією Білорусі і приводу вступити у війну, – RLI


13:1026.11.2022

Кремль може ліквідувати диктатора Олександра Лукашенка , щоб отримати контроль над армією Білорусі та анексією країни.

Про це повідомили в Інституті Роберта Лансінга із посиланням на джерела у військовому керівництві Росії.

За даними джерел у Москві, у Кремлі захотіли “радикально вирішити питання” про пряме втягування Білорусі у війну проти України – за вказівкою диктатора Володимира Путіна після повернення з саміту блоку ОДКБ у Вірменії розвідка РФ може спробувати влаштувати замах на Лукашенка або його імітацію, щоб залякати останнього та змусити його віддати наказ про участь армії РБ у війні.

У Головному розвідувальному управлінні РФ опрацьовують сценарій, який передбачає вбивство Лукашенка, в результаті якого його обов’язки покладуть на чинного генсека ОДКБ Станіслава Зася, який повністю лояльний Росії і перебуває під контролем ГРУ. За планом Кремля, Зась оголосить про “приєднання” Білорусі до Росії, щоб “запобігти військовій загрозі” з боку України та Польщі.

ГРУ схиляється до варіанта вбивства Лукашенка та призначення Зася, оскільки білоруський диктатор зрозуміє, хто стоїть за спробою замаху у разі його імітації. Після цього він продовжить нагнітати антиукраїнську та антизахідну риторику, але ухилятиметься від прямої участі Білорусі у війні.

Аналітики зазначають, що подібний сценарій може допомогти Кремлю об’єднати під своїм командуванням армії Росії та Білорусі.

Росія, швидше за все, влаштує збройні провокації у Білорусі, щоб підштовхнути Лукашенка до вступу у війну. Але страх втратити владу залишиться для нього головною перешкодою на шляху до цього кроку.

“Останні повідомлення з джерел у Москві підтверджують попередні висновки аналітиків інституту та вказують на користь драматичного сценарію для Лукашенка”, — резюмували в інституті.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Лукашенка можуть вбити для остаточного контролю над армією Білорусі і приводу вступити у війну, – RLI' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube