INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Політика

Путін провів зустріч з “солдатськими матерями”. Матері виявились підсадними (ВІДЕО)

25.11.2022
in Політика
Путін провів зустріч з “солдатськими матерями”. Матері виявились підсадними (ВІДЕО)

Президент країни-агресора Володимир Путін 25 листопада провів зустріч начебто з матерями військових, які беруть участь в агресії проти України, ЗМІ ідентифікували жінок, які прийшли на зустріч.

Про це пише російське видання “Можем объяснить”

Схожі матеріали

До Києва приїхав єврокомісар Кубілюс – він вже зустрівся з Умєровим (ФОТО)

До Києва приїхав єврокомісар Кубілюс – він вже зустрівся з Умєровим (ФОТО)

08.05.2025
Нідерланди прийняли рішення розпочати підготовку перших F-16 для передачі Україні – Зеленський

Зеленський привітав нового Папу Римського і озвучив, на що сподівається Україна

08.05.2025

Ще за кілька днів до заходу стало відомо, що на зустріч не запросили ні Комітет солдатських матерів, ні Раду матерів і дружин мобілізованих. Ба більше, представниці з цих організацій, які намагаються домогтися запрошення від Кремля, виявили за собою стеження.

У підсумку на зустріч із президентом прийшли 17 жінок. Пресслужба Кремля і “Россия 24” перервали трансляцію одразу після вступної промови Путіна, що було очікувано: раніше про це попереджав його прессекретар Дмитро Пєсков, заявивши, що публікація запису цілком буде “залежати від розмови, чи захочуть матері цього чи ні”.

Повідомляється, що, зокрема, про проблеми військових Путіну розповідала московська чиновниця і депутат-єдинорос Ольга Бєльцева – вона заступниця директора державної бюджетної установи “Центр дозвілля і спорту “Юність” і членкиня Відраднинської ради депутатів. Як сказано на її сторінці, її спеціалітет – “надання соціальної допомоги пільговим категоріям громадян”.

Ще одна співрозмовниця президента РФ – керівниця Підмосковного виконкому провладного загальноросійського народного фронту (ЗНФ) Юлія Бєлєхова. Вона також очолює Асоціацію голів рад багатоквартирних будинків Московської області. У 2016-му потрапила до списків кандидатів ЄР до Держдуми (задекларувала 118-метрову квартиру), але не пройшла.

Також ідентифікована Надія Узунова, яка відповідає в Усть-Абаканському “Бойовому братстві” за збір гуманітарної допомоги для мобілізованих. “Надія Узунова сильно переживала через те, що не може перерахувати всіх представників бізнес-спільноти, які відгукнулися на біду”, – повідомляло місцеве медіа.

Збором гуманітарки для мобілізованих займається і членкиня громадської палати Оріхово-Зуєва Марина Мігунова, яку помітили журналісти на зустрічі.

Поговорити з президентом про біди матерів приїхала і чиновниця з Тиви – начальниця відділу у справах сім’ї, молоді та спорту в адміністрації Каа-Хемського району Ірина Тас-оол.

Праворуч від Путіна сиділа найтворчіша з мам, режисерка Олеся Шигіна – вона знімає православне патріотичне кіно. Наприклад, фільм “Шлях” про поїздку з Москви на острів Руський двох подруг. Дорогою вони заїжджають у монастирі, зупиняються в сім’ях і розпитують, чим живе Росія.

Ліворуч від Путіна, у чорній хустці, сиділа Жарадат Агуєва, представниця чеченської “аристократії”. Її сини – високопоставлені силовики, командир батальйону “Захід-Ахмат” Ісмаїл Агуєв і начальник Курчалоєвського РВВС Рустам Агуєв. Обидва воюють в Україні. Глава Чечні неодноразово називав Рустама Агуєва “братом”. Про “подвиги” Ісмаїла Агуєва Кадиров регулярно розповідав у своєму телеграм-каналі.

Next Post
З Facebook, Instagram і Twitter видалили 2 міжнародні мережі кремлівської пропаганди. Як вони працювали

Російський мін'юст вніс компанію Meta до реєстру екстремістських організацій. А WhatsApp – ні

Please login to join discussion

Рекомендації

Как строятся в Николаевской области: современные украинцы хотят жить в городах, но в частных домах

«Правду, и только правду!»: в Николаеве на 173 тыс.грн. оштрафовано ООО «Гаджиев»

9 років ago
В центре Николаеве ВАЗ сбил девушку на переходе: пострадавшую доставили в больницу

В центре Николаеве ВАЗ сбил девушку на переходе: пострадавшую доставили в больницу

6 років ago
Военные на Донбассе взяли в плен сепаратиста

Военные на Донбассе взяли в плен сепаратиста

7 років ago
Новый полезный инструмент для общин – запущен первый в Украине портал открытых геоданных

Новый полезный инструмент для общин – запущен первый в Украине портал открытых геоданных

6 років ago
Не только козленочком можно было стать, а и копыта отбросить: житель Первомайска сбывал опасный алкогольный фальсификат

Не только козленочком можно было стать, а и копыта отбросить: житель Первомайска сбывал опасный алкогольный фальсификат

10 років ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • В Амстердамі створили загін для пошуку кажанів
  • До Києва приїхав єврокомісар Кубілюс – він вже зустрівся з Умєровим (ФОТО)
  • 154 бої на фронті, особливо відзначились воїни 27-го полку НГУ, 128-ї та 34-ї бригад – Генштаб
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV