Норвегія виділяє $15 млн. на Військову допоміжну місію ЄС з підтримки України


20:1625.11.2022

Уряд Норвегії виділяє приблизно 150 млн норвезьких крон (15,1 млн доларів) на Військову допоміжну місію ЄС з підтримки України (EUMAM Ukraine).

Як передає Укрінформ, про це йдеться у заяві уряду.

«Україна залежить від підтримки інших країн, не в останню чергу від достатньої зброї та матеріалів, щоб протистояти російській війні. Норвегія надала значну підтримку та продовжуватиме робити внесок у вигляді пожертвувань військовими матеріалами. Для безпеки Норвегії та Європи важливо, щоб росія не виграла у війні проти України. Українські сили ведуть важливу битву за демократію та справедливість», – заявив прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере.

Норвегія прагне зробити внесок, підтримавши операційний бюджет навчальної місії EUMAM Ukraine приблизно 150 мільйонами норвезьких крон через Європейський фонд миру (EPF).

Вона також частково фінансує пожертвування Естонії польового госпіталю для України, дарує п’ять військових автобусів швидкої допомоги.

Як повідомляло Інше ТВ, Після війни система ППО і ПРО України може бути інтегрована з системами НАТО та Європи, – Єрмак© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube