Еще три європейські країни увійдуть до Шенгенської зони


16:1916.11.2022

Єврокомісія рекомендувала Раді ЄС без подальших зволікань ухвалити необхідні рішення, щоб Болгарія, Румунія та Хорватія стали повноправними членами Шенгенської зони вільного пересування.

Таку заяву зробила Єврокомісія.

“Протягом багатьох років ці держави-члени вносили значний внесок у нормальне функціонування Шенгенської зони, у тому числі під час пандемії та зовсім недавно, коли зіткнулися з безпрецедентними наслідками війни в Україні”, – йдеться у повідомленні.

У Єврокомісії нагадали, що Болгарія та Румунія успішно завершили процес оцінки Шенгенської зони у 2011 році. Єврорада визнала завершення процесу оцінки у двох окремих висновках Ради, але рішення про скасовування внутрішніх кордонів не приймалося більше 11 років.

Згідно з повідомленням, 8 грудня Рада юстиції та внутрішніх справ проголосує за повну участь Болгарії, Румунії та Хорватії у Шенгенській зоні без внутрішнього прикордонного контролю.

Шенгенська зона вільного пересування сьогодні включає 26 держав (усі держави-члени ЄС, окрім Болгарії, Хорватії, Кіпру, Ірландії та Румунії, а також країни, що не входять до ЄС, Норвегії, Ісландії, Швейцарії та Ліхтенштейну).

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Еще три європейські країни увійдуть до Шенгенської зони' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube