В радбезі РФ заявили про необхідність захисту важливих об’єктів Центральної Росії


18:3315.11.2022

Секретар Ради безпеки Російської Федерації Микола Патрушев заявив, що треба посилити прикриття критично важливих об’єктів Центральної Росії, а також посилити боротьбу з партизанами в РФ.

Про це Микола Патрушев сказав у Брянську на нараді з питань забезпечення безпеки у Центральному федеральному окрузі 15 листопада, повідомляє УП з посиланням на РИА Новости

“Слід вжити заходів щодо нарощування сил і засобів протиповітряної оборони та контрбатарейної боротьби з метою прикриття районів розташування критично важливих та потенційно небезпечних об’єктів”.

Крім того, Патрушев заявив, що останнім часом у Центральному окрузі, особливо у прикордонних регіонах, нібито активізувалася діяльність українських розвідувально-диверсійних груп та стали систематичними обстріли.

За його словами, “радикали та екстремісти” проникають до Росії для підривної діяльності та вчинення терактів, тому “відзначаються факти навмисного втручання у роботу об’єктів забезпечення життєдіяльності, включаючи транспортний та паливно-енергетичний комплекси”.

“У процесі проведення спеціальної військової операції збільшується кількість мігрантів. У зв’язку з цим прошу вжити заходів, спрямованих на виключення проникнення на територію округу членів законспірованих осередків екстремістських та терористичних організацій, учасників бойових дій на стороні України.

Особливу увагу приділити профілактиці протиправної діяльності у середовищі мігрантів та вимушених переселенців, своєчасно виявляти та усувати причини їх можливого залучення до заходів протестного характеру”.

 Патрушев також заявив, що летальна зброя, що постачається Україні, і бійці-іноземці є “пріоритетними цілями для Збройних сил Росії”.

Він впевнений, що, “незважаючи на військову допомогу, що надається колективним Заходом українському режиму, визначені президентом Росії завдання спеціальної військової операції буде виконано”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В радбезі РФ заявили про необхідність захисту важливих об’єктів Центральної Росії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube