Україна вивчає Океанію. Міністр МЗС Папуа-Нової Гвінеї – етнічний українець Ткаченко. Кулеба з ним вже спілкувався (ВІДЕО)


20:3712.11.2022

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів про результати саміту АСЕАН, який пройшов в Камбоджі. Окрім важливих зустрічей, відбулася і ще одна розмова, яка здивувала нашого міністра. Мова йде про телефонну розмову з новогвінейським колегою Джастіном Ткаченком, яка відбулася 11 листопада. Так, Ткаченко має українське походження, розказав Кулеба в Facebook у суботу.

“Міністра закордонних справ Папуа-Нової Гвінеї звати Джастін Ткаченко. Нашого квіту по усьому світу. Навіть у цій прекрасній країні голова МЗС є етнічним українцем. Його дідусь із Києва, він пам’ятає Україну, пам’ятає про українське коріння та дуже хоче побувати в Україні”, – сказав він.

Папуа-Нова Гвінея – найбільша серед держав світу, з якими Україна досі не встановила дипломатичні відносини.

“За 30 років незалежності України все ще є 7 країн у світі, з якими не встановлено дипломатичні відносини. Це білі плями, які ми маємо відкрити для себе та зафарбувати, я абсолютно в цьому переконаний. Україна – це вже держава легенда й не може бути, аби вона не мала дипломатичних відносин із кимось. Якщо тільки не йдеться про випадок свідомого розривання відносин із тими, хто порушує наші національні інтереси”, – заявив Кулеба.Папуа-Нова Гвінея (ПНГ) – держава Океанії, в Південно-Західній частині Тихого океану. Займає східну частину острова Нова Гвінея, Адміралтейські острови та частину Соломонових островів. ПНГ має сухопутний кордон лише на заході з Індонезією, на півдні країна омивається водами Коралового моря, з півночі та сходу – водами Тихого океану. Столицею держави є місто Порт-Морсбі.

Як з’ясувало Інше ТВ, Дастін Ткаченко – нащадок емігрантів з України до Австралії. Там він закінчив університет, а потім перебрався в Папуа-Нову Гвінею. На новій батьківщині він займався бізнесом, керував федерацією регбі і навіть став телезіркою – Ткаченко був ведучим передачі “Щасливий садівник”.А потім пішов у політику.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна вивчає Океанію. Міністр МЗС Папуа-Нової Гвінеї – етнічний українець Ткаченко. Кулеба з ним вже спілкувався (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube