Путіну передали пропозицію миру і радять не вередувати. Вісті з Кремля


13:0811.11.2022

Шість країн готові стати гарантами миру, умови закінчення війни вже передали Путіну і дуже радять йому не упустити шанс і не торгуватися.

Про це пише Телеграм-канал Генерал СВР,відомий своїми інсайдами з кремлівських кабінетів.

“Учора вперше з початку військових дій в Україні президент Росії Володимир Путін отримав “пропозиції миру”. Ми вже розповідали про те, що Путін виступив ініціатором кулуарних переговорів через довірених осіб-посередників у різних форматах, зі спробою вийти на домовленості щодо заморожування бойових дій в Україні або знайти можливість укладення мирної угоди, звісно з урахуванням інтересів російського керівництва.

“Пропозиція миру”, яка надійшла вчора, походить від країни-посередника, але канал, який використовували для передачі, і особи, які беруть участь у процесі, не викликають сумнівів у серйозних намірах сторони. Ба більше, Путіну передали настійні рекомендації не відмахуватися від пропозиції, а “зачепитися” за шанс, який йому може бути представлений, і обміркувати свої побажання “в деталях”, не змінюючи концепцію основних пунктів пропозиції.

Не вдаючись у подробиці, “пропозиція миру” має такі контури: Росія виводить війська з окупованих територій і дає можливість ЗСУ вийти до державного кордону. Крим виноситься за дужки на сім років. Росія отримує гарантії не вступу України в НАТО протягом семи років. Крим демілітаризована зона повністю. (Тільки стрілецька зброя) Чорноморський флот ВМФ Росії залишає Крим. Сухопутний кордон Росії і Республіки Білорусь з Україною демілітаризована зона 100 км. (Від російських важких озброєнь). Гарантії взаємного ненападу готові зафіксувати і контролювати шість країн.

Придністров’я переходить під контроль Молдови.

Сьогодні і найближчі кілька днів Путін буде обговорювати пропозицію.
Ми, з надією ставимося до можливості завершення конфлікту в Україні шляхом укладення миру між сторонами, тому не даємо детальну інформацію, не вказуємо країни і не визначаємо дійових осіб”, – сказано у повідомленні.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Путіну передали пропозицію миру і радять не вередувати. Вісті з Кремля' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube