Верховна Рада розгляне законопроекти Зеленського про продовження воєнного стану і строку проведення загальної мобілізації


10:5409.11.2022

Тексти законопроєктів про затвердження указів президента Володимира Зеленського про продовження дії воєнного стану і строку проведення загальної мобілізації оприлюднено на сайті Верховної Ради.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається в пояснювальних записках до законопроєктів, президент своїми указами №№757 і 758 пролонгує дію воєнного стану в Україні з 05 години 30 хвилин 21 листопада 2022 року на 90 діб і з цього ж числа і на такий самий строк подовжує проведення загальної мобілізації.

Як повідомлялося, Зеленський зареєстрував у вівторок у Верховній Раді законопроєкти (№№8189 і 8190) про затвердження його указів про продовження строку дії воєнного стану в Україні та про продовження строку проведення мобілізації.

Верховна Рада 15 серпня продовжила дію воєнного стану та строки проведення мобілізації в Україні на 90 діб – до 23 листопада.

Зеленський підписав укази №64/2022 “Про запровадження воєнного стану в Україні” та №69/2022 “Про загальну мобілізацію” 24 лютого. Того самого дня Верховна Рада їх затвердила.

Глава держави цього року вже тричі продовжував дію воєнного стану і строки проведення загальної мобілізації, а парламент затверджував відповідні укази президента.

Як повідомляло Інше ТВ, Воєнні злочини росіян в Україні – ідентифіковано близько 168 тисяч загарбників, – замголови Нацполіції на зустрічі з послом США в ООН (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Верховна Рада розгляне законопроекти Зеленського про продовження воєнного стану і строку проведення загальної мобілізації' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube