Адвокат Саакашвілі заявив, що у нього деменція і туберкульоз


20:1608.11.2022

У експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі діагностували деменцію і туберкульоз, є підозри на ще десятки захворювань.

Про це сказав 8 листопада адвокат політика Шалва Хачапурідзе у коментарях грузинським ЗМІ, передає Гордон.
“Деменція – це не один діагноз, а один із переліку діагнозів, які є у Саакашвілі. Сьогодні у нього виявили туберкульоз. Відповідь про його туберкульоз я отримав годину тому від німецьких лікарів… Він ще навіть не знає цього, я зараз вперше говорю це публічно”, – заявив адвокат у телеефірі Georgian Times, пише агентство Newposts.

У коментарі Interpressnews Хачапурідзе сказав, що Саакашвілі має підозру ще на 34 захворювання, точні діагнози встановлюють.

Клінічний директор центру “ВіваМед”, де обстежують Саакашвілі, Зураб Чхаїдзе поки не підтвердив інформації про туберкульоз, зазначає Newposts.

“Щодо туберкульозу ще потрібні додаткові консультації й дослідження, тому поки що нічого сказати не можу. Ми підозрювали наявність цього захворювання і проводили відповідні дослідження не лише у Грузії”, – сказав він.

Щодо деменції Чхаїдзе підкреслив, що це хвороба, “про яку не можна говорити так публічно”, але додав, що самопочуття Саакашвілі “безумовно, заслуговує на увагу”.

Міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе заявив, що “будь-які спекуляції” щодо здоров’я Саакашвілі неетичні, повідомив телеканал Mtavari. Він підкреслив, що фінального висновку лікарів центру “Емпатія”, який моніторить здоров’я Саакашвілі, поки що ніхто не бачив, і він не може давати попередніх оцінок щодо цього питання.

“Усякі домисли про стан здоров’я є, м’яко кажучи, неетичними. Тому я не можу вам більше нічого відповісти щодо цього, не можу розпочати попередніх оцінок. Поки цього висновку просто немає у природі, а коли він з’явиться – сторони можуть звернутися до суду, щоб визначити, чи дійсно стан здоров’я цієї особи настільки тяжкий, що несумісний із покаранням”, – заявив міністр.

Брегадзе додав, що для Саакашвілі нібито створили всі умови, аби його здоров’я було захищено.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Адвокат Саакашвілі заявив, що у нього деменція і туберкульоз' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube