Microsoft надасть технологічну допомогу Україні на $100 млн до кінця 2023 року


21:0103.11.2022

Компанія Microsoft надасть Україні технологічну допомогу на $100 млн до кінця 2023 року, повідомляє Мінцифра з посиланням на віцепрезидента компанії Бреда Сміта.

Про це він заявив під час зустрічі з головою Мінцифри Михайлом Федоровим.

Допомога дасть змогу державним установам, критичній інфраструктурі та іншим секторам в Україні продовжувати безоплатно використовувати цифрову інфраструктуру та працювати у хмарі Microsoft.

Під час зустрічі Федоров та Сміт обговорили кураторство над цифровим сектором України і подальшу його реалізацію. Серед напрямів – цифрова сфера, судочинство, митниця, медицина та освіта.

Microsoft з початку повномасштабного вторгнення РФ вже надала Україні безоплатні хмарні сервіси до кінця 2022 року і продовжила термін до 2023 року. З початку повномасштабної війни сумарна допомога Microsoft Україні становить понад $400 млн. 

Компанія стала однією з перших, яка ще на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у росії. 

«Microsoft підтримував і продовжує підтримувати Україну. Це стосується як фінансових інвестицій, так і технологічної допомоги. Ми готові підтримати українські інновації та проєкти. Тож плануємо й надалі укріплювати й розширювати нашу співпрацю», — зазначив Бред Сміт
Влітку Мінцифра вручила Microsoft «Відзнаку Миру», яку започаткував Президент Володимир Зеленський. Це особлива нагорода від України для компаній та корпорацій, які пішли з російського ринку.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube