Законопроєкт про максимальну локалізацію виробництва озброєння та військової техніки на території України готовий до розгляду у ВРУ 


17:4925.10.2022

Проєкт Закону України про оборонно-промисловий комплекс як пріоритетну галузь промисловості пройшов усі етапи обговорень та відповідних редагувань. Його дія поширюватиметься як на підприємства Укроборонпрому, так і на приватних виробників ОВТ, чиї інтереси та зауваження були враховані під час роботи над законопроєктом.

Про це повідомили в пресслужбі ДК «Укроборонпром», передає Інше ТВ..
 
До розробки проєкту Закону, підготовленого Укроборонпромом та профільним парламентським комітетом, були залучені приватні виробники озброєння та військової техніки, представники Посольства США, Незалежної антикорупційної комісії (НАКО), а також українські аналітичні центри й науково-дослідні установи. Нині законопроєкт готовий до винесення на розгляд ВРУ.

Український ОПК в умовах відсічі збройної агресії рф працює, в першу чергу, на гарантоване забезпечення потреб ЗСУ озброєнням та військовою технікою, що в перспективі потребує створення замкненого циклу власного виробництва сучасного ОВТ. Це і є кінцевою метою усієї концепції законопроєкту.
 
Закон має створити стимули для іноземних компаній, які мають сучасні технології та нове бачення розвитку окремих галузей, засновувати оборонні підприємства тут, в Україні.
 
Законопроєктом також передбачені 

* забезпечення пріоритетності оборонних закупівель у національних виробників ОВТ (за наявності відповідної пропозиції);
* надання останнім податкових та митних преференцій, спрямованих на заохочення модернізації та переоснащення виробництва;
* підвищення престижності роботи на підприємствах ОПК через систему соціальних пільг та гарантій;
* заохочення розвитку освіти у галузях, пов’язаних з оборонною промисловістю тощо.
 
Реалізація запропонованих змін дозволить не просто сприяти розвитку ОПК та максимальній локалізації виробництва на території України, але й стане істотним стимулом для розвитку суміжних галузей та створення нових робочих місць, рухаючи всю економіку України вперед, підкреслюють в Укроборонпромі.

Як повідомляло Інше ТВ, Укроборонпром готує гідну відповідь іранським “Шахедам”, там кажуть – ще трошки

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Законопроєкт про максимальну локалізацію виробництва озброєння та військової техніки на території України готовий до розгляду у ВРУ ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube