Скандал! В рф Червоний хрест збирає гроші для родин мобілізованих, наш омбудсмен вимагає його забанити


21:3124.10.2022

Російський Червоний хрест потрібно виключити з Міжнародного руху Червоного хреста і Червоного півмісяця та заборонити використовувати його емблему.

Із відповідним закликом до Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Міжнародного Комітету Червоного Хреста виступив український омбудсмен Дмитро Лубінець.

Підставою для такого кроку є оголошений організацією збір коштів на підтримку родин мобілізованих країни-окупантки.

Скандал! В рф Червоний хрест збирає гроші для родин мобілізованих, наш омбудсмен вимагає його забанити 1
Скандал! В рф Червоний хрест збирає гроші для родин мобілізованих, наш омбудсмен вимагає його забанити 3

“У зв’язку із оголошеним Російським Червоним Хрестом збором коштів для підтримки сімей мобілізованих та військовослужбовців, сьогодні, як Омбудсман України, відправляю звернення до Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста (МФТЧХ) і Червоного Півмісяця та Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) з такими вимогами:

визнати діяльність Російського Червоного Хреста такою, що порушує Женевські Конвенції та статут Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця;

виключити Російський Червоний Хрест з Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХ, МКЧХ);

заборонити використання емблеми Червоного Хреста та Червоного Півмісяця через імітацію діяльності згідно принципів Міжнародного руху, віроломство та неправомірне її використання;

припинити міжнародне фінансування Російського Червоного Хреста та МКЧХ в Російській Федерації.

Наголошу, що одним з основних принципів Міжнародного руху Червоного Хреста є “нейтральність”, яка застосовується щоб зберегти загальну довіру. Міжнародний рух не може приймати будь-яку сторону у збройних конфліктах і вступати в суперечки політичного, расового, релігійного або ідеологічного характеру.

Виходить, що Російській Червоний Хрест займається підтримкою мобілізаційної кампанії, оголошеної російським президентом Путіним та бере додаткову відповідальність за її забезпечення, тим самим підтримуючи криваву війну. Соціальний захист родин військовослужбовців, які вирушили з війною в чужу незалежну і суверенну країну, не може бути гуманним. Це тільки збільшує кількість мирних людей, яких в Україні будуть катувати та вбивати”, – вважає Лубінець.

Нагадаємо: Жоден з українських полонених не бачив представників Червоного Хреста, – Лубінець

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Скандал! В рф Червоний хрест збирає гроші для родин мобілізованих, наш омбудсмен вимагає його забанити' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube