Британські спецслужби стверджують, що “російський народ починає розуміти проблеми”


10:2511.10.2022

Керівник Центру урядового зв’язку Великої Британії (GCHQ) Джеремі Флемінг заявить, що Україна переламує ситуацію на війні проти “виснажених” російських сил.

Про це пише ВВС і цитує витримки з майбутньої промови Флемінга.

Незважаючи на ракетні удари по цілях по всій Україні в понеділок, Флемінг заявить, що у Москви закінчуються боєприпаси.

Він скаже, що процес прийняття рішень президентом Владіміром Путіним виявився “помилковим”.

Крім того, йтиметьсі й про те, що витрати Росії на війну в Україні – як з точки зору втрати людей, так і з точки зору втрати техніки – є “приголомшливими”, оскільки попередні досягнення зведені нанівець.

“Ми знаємо – і російські командири на місцях знають – що їхні боєприпаси закінчуються”, – скаже Джеремі у своєму виступі на щорічній лекції з питань безпеки Королівського інституту Об’єднаних збройних сил.

Він стверджуватиме, що мобілізація ув’язнених і недосвідчених чоловіків “свідчить про відчайдушну ситуацію” – а також прямо критикуватиме президента Путіна як ізольованого і такого, що припускається помилок.

“За відсутності ефективних внутрішніх викликів, його процес прийняття рішень виявився хибним. Це стратегія високих ставок, яка призводить до стратегічних помилок у судженнях”, – зазначить глава GCHQ.

Флемінг також стверджує, що російський народ зараз починає розуміти проблеми, спричинені тим, що він називає “війною вибору” Путіна.

“Вони (росіяни – ред.) бачать, наскільки сильно Путін помилився в оцінці ситуації, – скаже він. – Вони тікають від призову, розуміючи, що більше не зможуть подорожувати. Вони знають, що їхній доступ до сучасних технологій і зовнішніх впливів буде різко обмежений”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Британські спецслужби стверджують, що “російський народ починає розуміти проблеми”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube