В Німеччині голову відомства з кіберзахисту підозрюють у зв’язках із  спецслужбами рф. Але його не звільнять


09:1910.10.2022

Голову Федерального відомства з безпеки у сфері інформаційної техніки (BSI) Німеччини Арне Шенбома планують усунути з посади через його можливі зв’язки з російськими спецслужбами.

Про це повідомляє Bild.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер має намір «в найкоротші терміни» усунути нинішнього главу відомства, завданням якого є захист німецького кіберпростору від хакерських атак, і через це відмовилася від участі у запланованій на 13 жовтня презентації звіту про діяльність BSI за 2022 рік та спільної з відомством прес-конференції.

Активне невдоволення Шенбомом, як зазначають ЗМІ, виникло після виходу на телеканалі ZDF розслідування, згідно з яким чиновник, можливо, перебував у контакті з асоціацією Cyber-Sicherheitsrat Deutschland, яка, за даними журналістів, пов’язана з російськими спецслужбами.

При цьому Шенбома не можуть просто звільнити з посади згідно з німецьким законодавством, тому його, найімовірніше, переведуть до іншого відомства.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Німеччині голову відомства з кіберзахисту підозрюють у зв’язках із  спецслужбами рф. Але його не звільнять' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube