Кабмін запровадив узгодження спецпредставниками проєктів вказівок з питань придністровського врегулювання, а також країн третього світу


22:4508.10.2022

Кабінет Міністрів запровадив узгодження спеціальними представниками України проєктів вказівок, що стосуються питань придністровського врегулювання, а також Близького Сходу та Африки, Латинської Америки й Карибського басейну.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду, пише Iнтерфакс.

Зокрема, внесено зміни до Порядку підготовки проєктів директив, вказівок та технічного завдання для участі у заходах міжнародного характеру та звітів за їхніми результатами.

Так, впроваджено узгодження спеціальними представниками України проєктів вказівок і технічних завдань, що стосуються питань придністровського врегулювання, Близького Сходу і Африки, Латинської Америки і Карибського басейну.

Читайте: Замість зруйнованого мосту. Через Дністровський лиман буде ходити “ракета” (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Кабмін запровадив узгодження спецпредставниками проєктів вказівок з питань придністровського врегулювання, а також країн третього світу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube