“Суттєві результати”, – Зеленський про успіхи на сході і біля Лиману (ВІДЕО)


21:5730.09.2022

Зеленський в черговому зверненні до народу сказав, що хизуватися приєднанням частини Запоріжжя в Москві після того, як свідомо вбили 30 людей розстрілом гуманітарної колони, можуть тільки нелюди.

Президент також нагадав про те, що сьогодні відбулось засідання Ставки, а потім РНБО, і підтвердив, що Україна готова вести переговори з рф, але з адекватним президентом, який буде розуміти, що відбувається.

«Хочу додати дещо про рішення РНБО щодо санкцій проти російських фізичних та юридичних осіб. Там великий перелік, доволі гучні прізвища. Але все ж ми орієнтуємось не на гучність, а на те, щоб реально демонтувати російський вплив і при цьому вплинути на стан речей у самій Росії. Отже, запроваджуються обмеження проти кількох тисяч суб’єктів. Синхронізуються санкції України й партнерів. Запроваджуються нові санкції – проти ключових персоналій, проти значущих російських підприємств.

Звичайно, санкції буде застосовано й до тих громадян інших держав, які взяли участь у російському фарсі на окупованій території. Псевдореферендуми – це елементи агресії проти нашої держави, і кожний, хто причетний, буде притягнутий до відповідальності».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 219-го дня війни.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube