“Упродовж двох-трьох років”: Зеленський висловив очікування щодо членства у ЄС


14:3430.09.2022

Президент Володимир Зеленський висловив переконання, що після перемоги Україна стане повноправним членом Європейського Союзу. Заяви Глави держави під час спілкування з університетською спільнотою та громадськими діячами Швейцарії наводить пресслужба Офісу Президента, пише УНН.

«Ми вже здобули статус кандидата – потужно працювали над цим навіть під час війни… Країна обрала шлях у Євросоюз. Сумнівів немає, що впродовж двох-трьох років ми отримаємо членство у Європейському Союзі. Принаймні ми чітко йдемо – і законодавчо, і в діалозі з нашими партнерами. І більшість країн ЄС нас уже там бачать», – наголосив Глава держави.

Він зазначив, що Україна перебуває на шляху до членства в НАТО й паралельно готує договір щодо гарантій безпеки.

«Ми розробили серйозний документ – рекомендації до цього договору для кола країн – гарантів безпеки для України. Нам цей договір дуже потрібен. І вкрай потрібен на шляху до НАТО», – зазначив Володимир Зеленський і додав, що невідомо, скільки триватиме цей шлях, але на ньому нашій державі потрібна безпека.

«Ці два напрями, про які я згадав, уже свідчать про те, що Україна буде європейською державою», – констатував він і зауважив, що завдяки потужній армії та бойовому досвіду Україна буде ще й однією з найбезпечніших країн.

Читайте: Росія не отримає нової території України – Зеленський (ВIДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Упродовж двох-трьох років”: Зеленський висловив очікування щодо членства у ЄС' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube