“Останні дії Путіна все більше відбивають відчай, але навіть до найвідчайдушніших загроз потрібно ставитися серйозно”, – президент Литви


14:5228.09.2022

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що зміни в Росії “можуть бути настільки раптовими, що заскочать нас зненацька”.

Таку думку він висловив в інтерв’ю каналу LRT, передає Ліга.

За його словами, термін режиму російського диктатора Володимира Путіна “не безкінечний”.

“Треба розуміти, що багато залежить від того, що відбувається в Україні, як російське суспільство чи жителі Росії оцінюють сенс та успіх цієї війни”, — сказав Науседа.

Він зазначив, що російська пропаганда “досить ефективно туманить розум населення країни”, але вона може не зуміти замаскувати провали, коли “труни масово почнуть прибувати на територію Росії й більшість російського населення це помітить”.

“Зміни можуть бути настільки раптовими, що вони просто можуть заскочити нас зненацька. Останні дії Путіна все більше відбивають відчай, пов’язаний з тим, що Москва втрачає ініціативу в Україні. Проте навіть до найвідчайдушніших загроз потрібно ставитися серйозно”, — заявив президент.

Науседа також наголосив, що погрози Росії застосувати ядерну зброю не повинні зменшити підтримку України чи змусити союзників змінити свою позицію.

“Рішення потрібно ухвалювати ще швидше, тому що це стає вирішальним чинником успіху України”, — резюмував литовський лідер.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube