Зеленський привітав Мелоні з перемогою на виборах в Італії – вона пообіцяла Україні підтримку


07:0428.09.2022

На нещодавніх парламентських виборах в Італії перемогу отримала ультраправа партія «Брати Італії», яку очолює 45-річна Джорджія Мелоні. Очікується, що вже найближчим часом вона стане новим прем’єр-міністром країни і це викликає певні занепокоєння як серед вітчизняних, так і серед європейських політиків, які вважають, що Рим перестане підтримувати Київ у війні проти Росії. Володимир Зеленський привітав Мелоні з перемогою на виборах і висловив надію на співпрацю з новим італійським урядом. 

«Вітаємо Джорджію Мелоні та її партію з перемогою на виборах. Ми цінуємо постійну підтримку України з боку Італії в боротьбі з російською агресією. Ми розраховуємо на плідну співпрацю з новим урядом Італії», — написав Зеленський у Twitter.

У відповідь глава «Братів Італії» запевнила українського президента у подальшій підтримці з боку Риму. 

«Шановний Володимир Зеленський, Ви знаєте, що можете розраховувати на нашу вірну підтримку у справі свободи українського народу. Будьте сильними і бережіть свою віру!», — заявила Мелоні. 

Раніше в США заявили, що готові до співпраці з новим урядом Італії для підтримки України у протистоянні з Росією.

Вперше з часів Другої світової на виборах в Італії перемогли праворадикали, «нащадки» Муссоліні. Головне запитання, яке турбує українців у зв’язку з цим, — чи не втратять вони в особі Рима союзника у війні проти Росії. Особливо з урахуванням того, що до правлячої коаліції ввійдуть усім відомі симпатики кремлівського диктатора.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський привітав Мелоні з перемогою на виборах в Італії – вона пообіцяла Україні підтримку' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube