Україна повністю закрила експорт у Росію


21:4427.09.2022

Уряд на засіданні у вівторок, 27 вересня, прийняв постанову, якою повністю забороняється вивезення товарів з України на митну територію Росії. Як повідомляє Мінекономіки, постанова діятиме до припинення чи скасування воєнного стану і припинення недружніх дій РФ проти України, пише Кореспондент.

Постановою забороняється вивезення за межі митної території України товарів за зовнішньоекономічними контрактами, торгівельною чи країною призначення яких є РФ.

У відомстві констатують, що з початку війни експорт товарів у Росію “де-факто” було зупинено. А сьогоднішнє рішення просто його закріпило на правовому рівні.

Рішення не матиме негативних економічних наслідків для України.

“За даними статистики, за період з березня по червень 2022 року експорт українських товарів на територію РФ становив лише 4,2 млн доларів. Переважно це була продукція із чорних металів на суму 4,189 млн доларів і хімічна продукція на 57,2 тисячі доларів. Як порівняння: лише у січні 2022 року українські підприємства експортували в РФ товарів на 250 млн доларів”, – зазначили у Мінекономіки.

Там додали, що ембарго на експорт допоможе українським компаніям, які мали контрактні зобов’язання перед суб’єктами РФ, встановити юридичну чіткість у питанні невиконання контрактів. І тепер вони матимуть змогу сконцентрувати активність на інших ринках.

Читайте: 1 жовтня росія може оголосити про анексію українських територій, де пройшли фейкові референдуми, – ISW

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна повністю закрила експорт у Росію' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube