Адміністрація Путіна і спецслужби по регіонах не оцінили ситуацію, протест наростатиме, – Маломуж про мобілізацію в рф (ВІДЕО)


07:5924.09.2022

Протести через мобілізацію в Росії наростатимуть і стримувати їх буде вдаватися тільки на перших етапах.

Таку думку в ефірі телемарафону FREEДОМ озвучив екс-голова Служби зовнішньої розвідки України (2005 – 2010), генерал армії України Микола Маломуж.

За словами Маломужа, політичне керівництво країни недооцінило те, яка може бути реакція громадян на мобілізацію для участі у війні проти України.

“Це провал політики Путіна, вони не прорахували ситуацію, прямо так скажу. Вони боялися мобілізації, думали, що може спричинити реакцію. Я вважаю, що і адміністрація Путіна, і спецслужби, що працюють з росіянами, по регіонах не досить чітко оцінили ситуацію, протест наростатиме дуже сильно. Це загроза вже режиму. Не просто загроза зриву мобілізації і, наприклад, агресії проти нашої держави, це одна тема. Це загроза масових виступів, а в Росії є традиція – якщо починаються масові хвилювання, тим більше, тотальні, не політичні, а пов’язані з жертвами, тут вже почнеться масова реакція. Тут не потрібно недооцінювати ситуацію”, – упевнений він.

Військовий зазначив, що стримувати протести вдасться тільки в перший час.

“[Путін] має більше мільйона силовиків, що контролюють всі регіони. На першому етапі він ще може ці рухи стримувати, крім Москви і Санкт-Петербурга, де більш організовані, молоді, освічені. У регіонах він думає зібрати людей і кинути на війну. У цій ситуації важливий перехідний етап – наскільки зможе зібрати і мобілізувати в глибинці, не в національних республіках – там вже протести ростуть. А в глибинці, де спокійно йдуть на ось ці всі заклики. Нам потрібно дуже потужно працювати в інформаційному плані, щоб підтримувати такі настрої”, – додав Маломуж. 

За словами Маломужа, ситуацію всередині РФ можуть погіршити інформування (пояснення, що росіян тут ніхто не чекає і дорога в Україну для них – вірна смерть) і успіхи ЗСУ на фронті.

“Згідно з даними незалежних дослідницьких центрів в Росії, так, багато хто підтримує Путіна, але близько 70% не хочуть йти на війну. Тому що потрібно гинути. Не те, що за Україну, вони не хочуть гинути на полі бою. Вони розуміють, що їх кидають в топку війни, на забій”, – сказав генерал.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Адміністрація Путіна і спецслужби по регіонах не оцінили ситуацію, протест наростатиме, – Маломуж про мобілізацію в рф (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube