Байден виступає на Генасамблеї ООН. (ТРАНСЛЯЦІЯ) з перекладом


18:2621.09.2022

Президент США Джо Байден виступає на Генеральній Асамблеї ООН – дивіться наживо з перекладом українською.

Президент США Джо Байден заявив, що постійний член Радбезу Організації Об’єднаних націй – Росія – безсоромно порушила основи хартії організації.

Про це йшлося під час виступу Байдена на Генасамблеї ООН.

Байден наголосив, що цю війну “обрала одна людина”, натякаючи на Володимира Путіна. 

“Постійний член Радбезу ООН вторгнувся у свою сусідню країну. Росія безсоромно порушила основи хартії ООН. Путін знову погрожував Європі ядерною зброєю. І тепер Росія набирає ще більшу кількість солдатів, Росія намагається зорганізувати фейковий референдум. І це є безпосереднім порушенням хартії ООН”, – сказав він.

Також Байден спростував тезу росіян, якою Путін виправдовував вторгнення 24 лютого, про нібито “загрозу” для РФ. 

“Ніхто Росії не загрожував, і ніхто, крім Росії, не шукав цього конфлікту. Ми попереджали, що цей конфлікт буде. Ми намагалися уникнути, але він (Путін – УНІАН) сам висловився так, щоб не було ніяких сумнівів. Путін заявив, що Україна була створена Росією. І ніколи, цитую, не мала реальної держави. Десятки шкіл, лікарень, центрів культури і музеїв знищені. Ми бачили й страшніші злочини – масові захоронення, тіла, на яких були сліди тортур. Ця війна має на меті знищити Українську державу, знищити право українців на окремий народ”, – зазначив американський лідер.

США хочуть закінчити цю війну на справедливих умовах, додав Байден: “Але ви не можете захопити іншу територію силою. Єдина країна, яка стоїть на цьому шляху, – Росія. Отже, кожен з нас зобов’язується чітко і ясно заявити: Україна має ті ж права, які має кожна суверенна країна. Ми будемо солідарні з Україною, ми будемо проти агресії Росії – крапка”.

Байден зазначив, що основи хартії ООН – під атакою тих, хто перекручує її для своїх політичних інтересів. 

“Я відкидаю можливість військового розширення країн. Я проти глобальної політики страху і приниження. Бо права маленьких країн такі ж, як права великих”, – сказав він.

Байден закликав світових лідерів підтвердити прихильність до режиму нерозповсюдження ядерної зброї дипломатичним шляхом.

“Незалежно від того, що ще відбувається у світі, Сполучені Штати готові вжити найважливіших заходів щодо контролю над озброєннями. Ядерну війну не можна виграти та ніколи не можна вести. П’ять постійних членів Ради безпеки у січні підтвердили це зобов’язання. Але сьогодні ми спостерігаємо тривожні тенденції”, – сказав Байден.

Він зазначив, що Росія почала погрожувати використанням ядерної зброї.

“Президент Путін відкрито погрожував Європі ядерною зброєю і безрозсудно нехтував обов’язками режиму нерозповсюдження”, – сказав Байден.

Президент США згадав нарощування ядерного потенціалу Китаєм, погрози з боку Північної Кореї та Ірану.

Він заявив, що режим нерозповсюдження ядерної зброї – один із найбільших успіхів ООН.

“Ми не можемо дозволити світу скотитися назад”, – сказав Байден і додав, що, на його думку, дипломатія – найкращий спосіб досягти результату.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Байден виступає на Генасамблеї ООН. (ТРАНСЛЯЦІЯ) з перекладом' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube