«Мне до смерти надоел капитан! Я хочу спать в его каюте!». Що тишком говорять в Кремлі про візит Патрушева в Китай


09:3620.09.2022

Великий транзит влади в Росії все ближче і основні актори беруть активну участь у його підготовці. Поки президент Росії Володимир Путін зайнятий осмисленням інтерпретацій двох основних питань “хто винен?” і “що робити?”, секретар Ради Безпеки РФ Микола Патрушев вирушив до Китаю, готуючи ґрунт для транзиту, заручитися підтримкою китайського керівництва.

Про це повідомляє Телеграм-канал Генерал СВР, відомий своїми інсайдами з кремлівських кабінетів.

За його словами, Патрушев представив китайським товаришам перспективи і контури зовнішньої та внутрішньої політики Росії після того, як президентом стане його син Дмитро Патрушев. Секретар Радбезу передав обіцянки від сина і власні гарантії того, що російське керівництво на чолі з Дмитром буде вірним союзником Китаю, а всі домовленості будуть безумовно дотримуватися. Ба більше, Патрушев зробив кілька пропозицій щодо спільного використання російських природних ресурсів та економічного розвитку двох країн. Обіцянок і запевнень з боку секретаря Радбезу було дано безліч, на що китайські колеги, уважно вислухавши, сказали, що потрібен час на обмірковування, на тому й порішили. Ні про які прохання допомогти Росії зброєю або товарами для військової промисловості на зустрічі Патрушева з представниками керівництва Китаю не йшлося. Дипломатичними каналами російському керівництву донесли, що небажано обговорювати цю тему під час візиту Патрушева до Китаю. Китайські візаві цікавилися у Миколи Патрушева, як його син збирається закінчити війну в Україні, на що секретар Радбезу відповів, що війна буде закінчена до того, як його син Дмитро стане президентом.

Сам Дмитро Патрушев готується до транзиту не менше за батька. Дмитро вже відвідав керівництво основних конфесій у Росії і заручився частково схваленням планів, а частково і благословенням на царювання.

Основним мемом серед друзів і близьких Дмитра Патрушева слугує часто повторювана ним фраза-цитата з “Острова скарбів” Сівенсона: “Мені до смерті набрид капітан! Я хочу спати в його каюті!”© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube