Сейм Польщі зажадав репарацій від ФРН за Другу світову


12:1015.09.2022

Сейм Польщі схвалив резолюцію про військові репарації з боку Німеччини за збитки під час Другої світової війни, зазначивши, що планує аналогічний крок щодо Росії як правонаступниці СРСР. “За” проголосували 418 депутатів, чотири виступили проти, 15 утрималися. Про це пише Кореспондент.

“Нижня палата парламенту Польщі проголосувала за резолюцію з вимогою від Німеччини 1,33 трлн євро репарацій за збитки, завдані внаслідок нацистської окупації 1939-1945 років”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Сейм закликав уряд Німеччини “беззастережно взяти на себе політичну, історичну, юридичну та фінансову відповідальність” за всі наслідки, заподіяні Польщі та її громадянам внаслідок розв’язаної Третім рейхом Другої світової війни.

У тексті згадують усі злочини нацистської Німеччини проти Польщі та наголошують, що країна так і не отримала належної компенсації і ніколи не відмовлялася від неї.

Польські депутати заявили, що жорстокість, що застосовувалася окупантами до людей, набувала різних форм: поневолення, примусова праця, грабіж дітей, завдання каліцтв, зґвалтування та вбивство дітей, жінок і чоловіків.

У нижній палаті також наголосили, що Польща не отримала жодної компенсації і за збитки, зазнані під час Другої світової війни внаслідок радянської агресії.

У сеймі нагадали, що радянська окупація “привела не лише до страждань, викликаних репресіями та багатотисячною депортацією до Сибіру, ​​а й до масових вбивств польських громадян – геноциду, зокрема до Катинського розстрілу”.

Польські депутати зазначили, що необхідно дати оцінку завданих збитків, щоб надалі вжити відповідних заходів щодо РФ.

Читайте: Україна розраховує отримати від Росії не менше $300 млрд репарації за війну, – міністр юстиції

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Сейм Польщі зажадав репарацій від ФРН за Другу світову' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube