Скептики спішать дружити. Що пишуть у нас і не у нас про контрнаступ ЗСУ


17:0112.09.2022

Результати контрнаступу “блискучі”, і ракетні удари РФ по критичній інфраструктурі “нічого не сповільнять і не скасують”, а лише призведуть до прискорення союзної допомоги Україні та наблизять падіння режиму у Кремлі. Про це написав у Facebook позаштатний радник Офісу президента Олексій Арестович.

Оцінюючи контрнаступ Сил оборони в Харківській області, він написав, що “результати цунамі блискучі”: “Однієї техніки захоплено на те, щоб повністю забезпечити нову нашу механізовану, а то й танкову бригаду. <…> У всьому світі зламано міф про непереможність російської армії”, передає Ліга.

Він розповів, що “пішли зовсім інші розмови, прохання, пропозиції та надії” від союзників і партнерів, а “у дуже багатьох скептиків почалася тотальна переоцінка”.

З такими висновками згоден і старший радник Гельсінської групи при Конгресі США Пол Массаро, який написав у Twitter, що “російський міф зруйнований – ми більше ніколи не будемо боятися Росії”: “Санкції з Росії можуть бути зняті тільки після демілітаризації, деколонізації, денуклеаризації та депутинізації. Дякую українцям”.

Арестович додав, що фаза прориву змінилася фазою закріплення результатів та боїв за зайняття найбільш вигідних рубежів – “як трамплінів для наступних стрибків”. За його словами, “будуть ще наші блискавичні удари, буде і повільне прогризання їхньої оборони – там, де вона міцніша”.

Він заспокоїв, що “командування не дозволяє собі захоплюватися, і це найвища ознака професіоналізму”. Для продовження контрнаступу потрібні умови та ресурси, і вони створюються не за один день, зазначив позаштатний радник ОП.

Позаштатний радник глави Міноборони Олексій Копитько пише, що удар РФ по енергосистемі України після заяви глави МЗС РФ Сергія Лаврова про нібито готовність Кремля до переговорів “ще раз наголошує на безмежній щирості намірів і вазі слова російської сторони”.

“Полум’яний привіт усім, хто підштовхує нас домовлятися з росіянами. Обґрунтуйте тепер. По-друге, після чергового дзвінка Макрона до Кремля. Системно витирати ноги об президента Франції – це якесь особливе збочення. Зрештою це знущання французи сприймуть особисто. А їм є чим з нами поділитися”, – припустив він.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Скептики спішать дружити. Що пишуть у нас і не у нас про контрнаступ ЗСУ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube