Ексочільника СБУ Харківщини затримали за держзраду 


11:3612.09.2022

Правоохоронці офіційно підтвердили затримання Романа Дудіна, який до кінця травня очолював управління СБУ в Харківській області: йому інкримінують державну зраду і самовільне залишення служби.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора та ДБР

“За даними слідства, 24 лютого 2022 року начальник управління СБ в Харківській області за власною ініціативою почав діяти на шкоду обороноздатності і державній безпеці України.

Підозрюваний перешкоджав функціонуванню єдиної системи управління сил безпеки та сил оборони і не здійснював функцій та завдань, покладених на УСБУ в області щодо захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України.

“Встановлено, що після 24 лютого 2022 року на той час ще керівник регіонального управління спецслужби умисно перешкоджав органам управління області організовувати оборону. Тобто він фактично діяв у інтересах воєнізованих підрозділів та спецслужб РФ”.

 Повідомляється також, що Дудін, як співробітник-військовослужбовець СБУ, будучи у підпорядкуванні командувача угруповання військ “Харків” самовільно залишив місце служби та незаконно перебував за межами Харківської області.

Наголошується, що підозрюваний усунувся від виконання бойових розпоряджень командувача та виконання завдань, пов’язаних з організацією контррозвідувальної  і контрдиверсійної діяльності УСБУ в Харківській області, а також участі цього підрозділу в обороні міста.

Нагадаємо: Уволенный Зеленским начальник СБУ в Харькове потребовал извинений и рассказал, кто есть кто в регионе на самом деле (ВИДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ексочільника СБУ Харківщини затримали за держзраду ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube