Новий король Великобританії Карл III прокоментував смерть своєї матері Єлизавети II


21:4808.09.2022

Новий король Великобританії Карл III (Чарльз) відреагував на смерть королеви Єлизавети II. Заяву монарха опублікувала прес-служба Букінгемського палацу.

За його словами, смерть королеви Єлизавети II – це “момент величезного смутку” для нього та всіх членів королівської родини.

“Ми глибоко оплакуємо відхід королеви та обожнюваної матері. Я знаю, що її втрата буде сильно відчутною на всю країну і для всіх людей у світі”, – заявив король.

Він сказав, що в період жалоби та передачі влади королівська сім’я “буде втішена і підтримана знанням про повагу та глибоку прихильність, якими так широко користувалися королева”.

Її Величність королева Великобританії Єлизавета II померла сьогодні у віці 96 років у замку Балмораль у Шотландії.

Раніше було оголошено, що королева поміщена під посилене лікарське спостереження у зв’язку з серйозними побоюваннями про стан її здоров’я, і що члени королівської сім’ї, включаючи спадкоємця престолу принца Чарльза, викликані до неї у замок Балморал у Шотландії.

3 липня було оголошено, що королева Єлизавета II розпочала процес передачі частини своїх повноважень спадкоємцю престолу принцу Чарльзу.

Нагадаємо: Монаршие думы: принц Чарльз хочет превратить Букингем и другие королевские резиденции в «общественные места» (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Новий король Великобританії Карл III прокоментував смерть своєї матері Єлизавети II' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube