Путіна вперше послали при свідках – “відзначився” генерал, не тверезий, але фронтовий


17:2607.09.2022

Учорашній день президента Росії Володимира Путіна був зіпсований доповіддю про події на фронті. Путіна поінформували про успіхи української армії одразу на кількох напрямках. Незважаючи на поганий настрій, президент узяв участь практично у всіх заходах, призначених на вчорашній день, хоча і в усіченому варіанті. Відірвався за повною програмою Путін уже під час доповіді представників керівництва Генерального штабу, а пізніше і представників керівництва міністерства оборони РФ.

Про це повідомляє Телеграм-канал Генерал СВР, який відзначається інсайдерською інформацією з кремлівських кабінетів.

“Крім різких виразів, із застосуванням нецензурної лексики з боку президента на адресу представників військового командування, пішли й обіцянки Путіна притягнути співрозмовників до відповідальності за “провал” на фронті. Але найбільш знаковою подією стала доповідь президенту через відеозв’язок одного з генералів, який перебував набагато ближче до лінії фронту, ніж попередні доповідачі. Так, уже на початку цієї доповіді, у Путіна виникла підозра у здатності генерала тверезо міркувати, і президент поставив пряме запитання – чи вживав той спиртні напої, на що генерал якось зухвало відреагував.
Далі Путін спробував у різкій формі з погрозою осадити співрозмовника, але отримав відсіч і послання за відомою адресою. Путін перервав ефір і дав розпорядження “закрити цього під..ра”. Ось після цього інциденту настрій президента погіршився остаточно. Вирішення основних питань перенесено на четвер, а сьогодні Путін має постаратися, зберігши обличчя, взяти участь у запланованих заходах, якщо, звісно, нічого не завадить.
Зрозуміло, що п’яну витівку представника керівництва військового блоку, із зухвалістю по відношенню до президента, не варто на сьогодні сприймати як явну тенденцію до бунту в середовищі військових такого високого рівня, але й недооцінювати цей епізод не варто, проблеми на фронті тільки починаються, а нерви не лише у генералів, а й у Путіна вже на межі.
Так, Герасимова і Шойгу президент вчора не на камеру і не на широку публіку інакше як х…сосами не називав, але ж зовсім нещодавно фаворитами були”, – сказано в повідомленні.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Путіна вперше послали при свідках – “відзначився” генерал, не тверезий, але фронтовий' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube