Шмигаль назвав пріоритети України в євроінтеграції


10:0606.09.2022

Пріоритетами України є продовження поступової інтеграції у внутрішній ринок, енергетичний, цифровий та платіжний простір ЄС.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що пріоритетами у роботі уряду України є продовження інтеграції у внутрішній ринок, енергетичний, цифровий та платіжний простір ЄС. Про це пише Кореспондент.

Зазначається, що про це Шмигаль сказав у ході пленарного восьмого засідання Ради асоціації Україна – ЄС. Він зазначив, що зараз усі гілки влади працюють над виконанням рекомендацій Євросоюзу.

“Після набуття Україною статусу кандидата та виконання 7 рекомендацій ЄС, нашим ключовим пріоритетом є перехід до переговорного процесу щодо членства”, – наголосив глава Кабміну.

Він зазначив, що Україна цінує підтримку Європейським Союзом українського енергетичного сектору та подякував за ініціювання створення на базі Енергетичного Співтовариства Фонду енергетичної підтримки України: “Наша держава розраховує на значне збільшення обсягів експорту електроенергії з України та подальшу підтримку Єврокомісії у комунікації з ENTSO-E”.

За словами Шмигаля, активізовано також діалог про співпрацю з ЄС у сфері відновлюваної енергетики на тлі скорочення залежності Європи від російських енергоресурсів.

Новий статус України як кандидата в члени ЄС сприяє процесу приєднання до Єдиної зони платежів (SEPA).

Шмигаль наголосив, що Національний банк України вже співпрацює з Європейською платіжною радою щодо узгодження порядку приєднання до SEPA та технічних аспектів інтеграції з її учасниками: “Це надасть нові можливості українській економіці”.

Серед пріоритетних цілей також отримання режиму внутрішнього ринку з ЄС у цифровому секторі та прискорена інтеграція до Єдиного цифрового ринку.

Важливим є і створення спільного простору міжнародного роумінгу між Україною та ЄС та приєднання України до програми ЄС “Roam like at home”. Прем’єр-міністр підкреслив, що мета України – якнайшвидше розпочати предметний діалог з приводу приєднання до політики ЄС Роумінг як вдома. За його словами, це один із ключових кроків для України у статусі країни-кандидата на шляху до інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС.

Читайте: Україна може отримати транш на 5 млрд. євро від ЄС вже цього тижня, – Шмигаль

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Шмигаль назвав пріоритети України в євроінтеграції' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube