Про Запорізьку АЕС, зерновий коридор та можливість змінити ситуацію на фронтах на нашу користь – звернення Зеленського (ВІДЕО)


22:3526.08.2022

«Майже місяць працює експортна зернова ініціатива, і за цей час із трьох наших морських портів – Чорноморська, Одеси і Южного – експортували перший із 24 лютого мільйон тонн агропродукції.

Українське зерно й сам факт того, що запрацював наш напрямок постачання на світовий продовольчий ринок, дають змогу не допускати хаосу на ринку, знімають гостроту продовольчої кризи, не допускають катастрофічного дефіциту.

Україна була, є й буде серед гарантів світової продовольчої безпеки.

Цей експорт не лише підтримує міжнародну суб’єктність України, а й дає робочі місця для наших громадян – це сотні тисяч робочих місць, дає доходи для українських компаній і державного бюджету і, що дуже важливо, дає кошти для посівної в наступному році.

Це справді важливий результат для України, для Чорноморського регіону і всього світу. І я вдячний усім, хто долучився до цієї роботи. І наголошую, що це повна відповідальність партнерів – не допускати будь-яких російських провокацій і зриву експорту.».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 184-го дня війни.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube