Із Криму втекли гауляйтери Аксьонов та Костянтинов – ЗМІ


23:0517.08.2022

Із Криму в ніч на 17 серпня виїхав “прем’єр” сергій аксьонов і спікер “держдуми” півострова володимир костянтинов. Втеча відбулася після того, як обом діячам подзвонив куратор із Москви.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на джерела в розвідці.

Для успішної “евакуації” окупанти перекривали на ніч кримський міст. Наразі українським службам відомі не лише деталі втечі, а й конкретне місце перебування цих ставлеників кремля.

Московський куратор повідомив гауляйтерів про ймовірну небезпеку для їхніх життів. Тоді окупаційні лідери почали поспіхом вивозили з Криму своїх жінок і дітей. Вивезли навіть коханок, яких посадили в машини з охороною.

«Підлеглі “прем’єра” всю ніч знищували документи. Наразі родини “політиків” перебувають у Ростові, де оселилися в одному з готелів. Активно заливають страх у місцевих ресторанах і святкують власне “рятування”. Про повернення до півострова наразі не мовиться»,
– розповіли джерела.

За даними розвідки, представники окупаційної влади розпорядилися викладати сфабриковані відео у соцмережі та ЗМІ. Записи будуть буцімто записані у Криму. Цілком ймовірно, що для розв’язання певних задач гауляйтери можуть повертатися на кілька годин, але, схоже, відтепер житимуть у росії.

Як повідомляло Інше ТВ, Після останніх подій в Криму росіяни терміново переміщують свої літаки та гелікоптери в глиб півострова та на аеродроми РФ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Із Криму втекли гауляйтери Аксьонов та Костянтинов – ЗМІ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube