“Хороші росіяни” образились на Зеленського за заклик до візової блокади. Заява


17:3210.08.2022

Російський “Антивоєнний комітет”, куди входять опозиційні політики Гаррі Каспаров, Михайло Ходорковський, Юлія Латиніна, Віктор Шендеровчи та інші виступив з заявою, у якій висловив незгоду з ідеєю президента Володимира Зеленського ввести “візову блокаду” для росіян, на їхню думку, це грає на руку Кремлю.

Про це повідомляє сайт “Антивоєнного комітету”.

"Хороші росіяни" образились на Зеленського за заклик до візової блокади. Заява 1
"Хороші росіяни" образились на Зеленського за заклик до візової блокади. Заява 3

“Антивоєнний комітет з повагою ставиться до емоцій українського суспільства, яке вже шість місяців стримує путінську агресію. Ми також розуміємо емоції людей у країнах-сусідах Росії, які можуть стати наступною мішенню.

Проте заклики запровадити візову блокаду для всіх російських громадян, включаючи тих, хто однозначно зайняв антивоєнну позицію і хто ризикує у результаті цього довгостроковим тюремним ув’язненням, мають сумні приклади в нещодавній європейській історії і однозначно грають на користь Кремлю”.

8 серпня в інтерв’ю американському виданню The Washington Post президент Володимир Зеленський сказав, що єдиний спосіб відбити у Росії бажання захоплювати чужі території – це заборонити росіянам відвідувати західні країни.

Зеленський зауважив, що санкції, які вже накладені на Росію за розв’язану повномасштабну війну в Україні, є “слабкими” у порівнянні із закриттям кордонів для російських громадян хоча б на один рік і повним ембарго на купівлю російських енергоносіїв.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube