Макрон і Джонсон домовилися підтримувати Україну стільки, скільки необхідно, – посольство


14:2310.08.2022

Президент Франції Еммануель Макрон обговорив із прем’єр-міністром Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Борисом Джонсоном питання військової, економічної та гуманітарної підтримки України, а також експорту продовольства альтернативними маршрутами.

“Цього вівторка, 9 серпня 2022 року, президент Республіки провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Президент Республіки та прем’єр-міністр підтвердили свою рішучість підтримувати Україну стільки, скільки необхідно, а також підтримувати високий рівень координації між партнерами для задоволення військових, гуманітарних та економічних потреб українців”, – повідомляється на сайті посольства Франції в Україні, пише Iнтерфакс.

Сторони також обговорили продовольчу кризу, спричинену російською агресією проти України. “Обидва лідери підтвердили свою підтримку європейським зусиллям дозволити експорт обсягів автомобільним і річковим транспортом у рамках “маршрутів солідарності”, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Как Макрон уговаривал Путина не нападать на Украину. Во Франции сняли об этом кино с реальными разговорами© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube