Один зі стовпів путінського режиму посилав Заходу сигнали про готовність домовлятися, – Пономарьов (ВІДЕО)


15:3009.08.2022

Колишній депутат Держдуми РФ, бізнесмен Ілля Пономарьов вважає, що зараз “немає більш опозиційно налаштованого шару російського населення, ніж уряд РФ”. Про це він сказав в інтерв’ю Дмитрові Гордону.
За словами Пономарьова, настрій у кремлівській еліті зараз – “повний п…здець”, її представники намагаються знайти “кому здаватися, з ким вирішувати питання, кому можна занести, щоб утекти”.

“Мені постійно пишуть, і не лише мені. Знаю, що пишуть і в офіс українського президента, і на Захід пишуть. Усім пишуть. Українській владі – менше, бо незрозуміло, знов-таки, з ким урегульовувати питання. Аж надто це все ненадійно. Але взагалі всім, хто може брати участь як посередник, думаю, надходять схожі запити постійно і по різних лініях”, – сказав він.

На уточнення, чи правда, що з РФ на Захід ідуть сигнали, що “ми готові здаватися і домовлятися”, він відповів ствердно, додавши, що такі запити надходять, зокрема, від представників дуже високих рівнів російського керівництва.

“Я знаю одну людину в найближчому оточенні [президента РФ Володимира] Путіна, від якої теж є такий запит. Ти навіть не можеш повірити, хто б це міг бути. Я не можу його, звісно, назвати, бо це зруйнує всю історію. Але ти собі не уявляєш: це реально один зі стовпів режиму. Рівень розвалу дуже великий. Дуже низький рівень довіри. Реально немає з ким вирішити питання”, – сказав Пономарьов.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube