Телемарафон “Єдині новини” продовжуватиметься до перемоги, – Ткаченко 


08:3108.08.2022

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що єдиний телемарафон триватиме до перемоги. Про це він сказав в інтерв’ю, яке транслювалось у неділю в межах цього самого телемарафону.

За його словами, такий формат – найкраща відповідь на виклики війни та роботу російської пропагандистської машини.

“Досвід особливо перших місяців протистояння з Росією показав, що це рішення було адекватним і мало серйозні позитивні наслідки як для суспільства всередині країни, так і за кордоном”, – сказав Ткаченко.

Він додав, що рішення власника Медіа Групи Україна Ріната Ахметова про відмову від медіабізнесу хоч і позначилось на телемарафоні, але матиме більший вплив на ринок ЗМІ загалом, тому що без роботи залишилось кілька тисяч людей.

“Очевидно, що ринок був перегрітий кількістю телеканалів. Зараз навряд чи можна прогнозувати щось, але починати думати про те, як має виглядати та оздоровлюватися ринок після війни, варто вже”, – додав він.

Залучати інші телеканали поки що не планується.

“В самому телемарафоні [опозиційних телеканалів] нема зокрема через те, що з самого початку, коли проводилися переговори, потрібно було враховувати репрезентативну присутність всіх медійних груп. На жаль, компромісу досягти не вдалося, тому сталося як сталося”, – сказав Ткаченко.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Телемарафон “Єдині новини” продовжуватиметься до перемоги, – Ткаченко ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube