Ситуація на Донбасі залишається дуже важкою, – Зеленський (ВІДЕО)


21:5107.08.2022

Президент України Володимир Зеленський анонсував хороші новини від партнерів щодо пакетів підтримки вже наступного тижня. 

Про це йдеться у вечірньому відеозверненні Зеленського до українського народу. 

“Щотижня з’являється дедалі більше повідомлень про те, що окупанти готуються до псевдореферендумів у зайнятих ними районах півдня нашої держави.Хочу сказати дуже просту річ: усі, хто допомагатиме окупантам хоч якось реалізувати цей їхній намір, відповідатимуть. Відповідатимуть перед Україною.

Позиція нашої держави залишається такою, якою була й раніше: ми нічого свого не віддамо, а якщо окупанти підуть шляхом цих псевдореферендумів, то для себе ж закриють будь-яку можливість переговорів з Україною та вільним світом, які російській стороні однозначно будуть потрібні в певний момент».

“Ключове зараз, як і раніше, – це зброя для нашої оборони, зброя від партнерів. Кожного дня й без будь-яких пауз працюємо для посилення постачання зброї, для того, щоб відправляти на передову більш потужні й далекобійні системи.

І на тижні очікуємо новин від партнерів щодо пакетів підтримки. Хороших новин”.

Президент зазначив, що ситуація на Донбасі залишається дуже важкою. 

Він запевнив, що українська армія робить усе можливе, щоб зупинити російський терор і завдати окупантам якнайбільших втрат. 

“Авдіївка, Піски, Марʼїнка, Бахмутський та інші гарячі напрямки в Донецькій області забирають основні зусилля і, на жаль, багато життів. Важко й на Харківщині, на півдні нашої держави, де окупанти намагаються сконцентрувати сили”, – констатував Зеленський.

Він також згадав про ситуацію в Енергодарі й наголосив на необхідності швидкої реакції світу на російські удари по Запорізькій АЕС, яка є найбільшою в Європі.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ситуація на Донбасі залишається дуже важкою, – Зеленський (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube