Італійський прокурор відвідав Чубайса в лікарні – не виключає отруєння (ФОТО)


22:3103.08.2022

Причиною погіршення здоров’я олігарха медики називають неврологічне захворювання, але силовики вирішили впевнитись у цьому.

Прокурор італійського міста Темпіо-Паузанія Грегоріо Капассо відвідав у лікарні Mater Olbia російського олігарха Анатолія Чубайса, пише L’Unione Sarda, повідомляє Фокус.

Видання зазначає, що за минулі з моменту госпіталізації три дні самопочуття росіянина покращало. Лікарі вважають, що причиною погіршення здоров’я Чубайса могло стати перенесене раніше неврологічне захворювання. Вони діагностували у хворого синдром Гієна-Барре — аутоімунне захворювання, що вражає нервову систему і спричиняє повне оніміння кінцівок під час нападу. Проте прокурор все ж таки вирішив переконатися в тому, що росіянин не став жертвою отруєння.

За даними журналістів, італійські спецслужби також проводять розслідування: зараз вони очікують на результати аналізів крові олігарха.

“Чубайс залишив Москву в березні, не повідомивши про це президента Путіна, на знак незгоди з військовою агресією проти України. Цей вибір точно не оцінили, багато хто звинувачував його в зраді”, — констатує L’Unione Sarda.

Анатолій Чубайс у реанімації, отруєння Чубайса
Анатолій Чубайс у реанімації італійської лікарні

Фотографію Анатолія Чубайса з реанімації опублікувала його знайома — Ксенія Собчак, зазначивши, що зараз в олігарха погано працюють ноги та руки, не заплющується очей, а також спостерігається частковий параліч обличчя. Собчак повідомила, що лікарі остаточно підтвердили діагноз хворого: синдром Гієна-Барре.

Нагадаємо,Чубайс після втечи з россії опинився в реанімації з рідкісним діагнозом. Йому стало погано під час відпочинку на Сардинії. Майже відразу з’явилися припущення, що росіянина могли отруїти.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Італійський прокурор відвідав Чубайса в лікарні – не виключає отруєння (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube