Литва заборонила в’їзд патріарху кирилу на п’ять років


18:1427.07.2022

Литва заборонила в’їзд до країни главі російської православної церкви патріарху кирилу через підтримку агресивної війни рф проти України. Він не може відвідувати Литву до 23 червня 2027 року. Про це повідомляє литовське видання BNS, інформує УНН.

Деталі

Священнослужителя внесли до списку небажаних 23 червня, однак досі публічно про це не оголошували. Рішення було прийнято після врахування пропозиції Міністерства закордонних справ.

За даними МВС країни, патріарха кирила включено до списку через те, що він свідомо заперечує територіальну цілісність і суверенітет України, виправдовує та підтримує агресивні дії росії, які грубо порушують норми та принципи міжнародного права.

Цитата

«патріарх кирило, близький соратник володимира путіна, є одним із найактивніших прихильників війни проти України, який неодноразово публічно позитивно висловлювався про триваючу російську агресію. В російських пропагандистських ЗМІ відкрито називає народ України «учасниками нацистського режиму», який має бути депортований або знищений. 27 лютого 2022 року патріарх кирило благословив російських воїнів, які беруть участь у війні проти України, і дав канонічне виправдання війні, яку розв’язала росія», – йдеться у повідомленні відомства.

Читайте: Литва закупила для Украины антидроны и радары Wingman (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Литва заборонила в’їзд патріарху кирилу на п’ять років' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube