Путін завжди переоцінював свою армію і недооцінював силу вільних людей, – Остін


23:0320.07.2022

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін переконаний, що у війні настав критичний момент, але Росія прорахувалася, що протримається довше України на полі бою.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Остін сказав на початку засідання Контактної групи з оборонної підтримки України (так званий “Рамштайн-4”), яке проходить у віртуальному форматі.

Остін заявив, що Контактна група продовжує свою роботу, тому що усі розуміють, з якою серйозною загрозою досі стикається Україна.

“Але також треба пам’ятати, що Путін постійно переоцінював військову потужність Росії. І він постійно недооцінював силу вільних людей, які воюють заради захисту їхньої Батьківщини, і волю міжнародної спільноти виступати на їхньому боці”, – наголосив Остін.

Міністр оборони США додав, що оскільки й надалі лютують бойові дії в Україні, Контактна група продовжить шукати новаторські способи з метою збереження довготермінової підтримки мужніх чоловіків і жінок Збройних сил України. “І ми будемо налаштовувати нашу допомогу таким чином, аби забезпечити Україну технологіями, боєприпасами і величезною вогневою міццю для самозахисту”, – заявив Остін.

“Ви знаєте, це критична фаза конфлікту. І тому наша колективна допомога для України життєво необхідна і термінова. Росія думає, що зможе протриматися довше України – і протриматися довше нас. Але це лише остання помилка із серії прорахунків Росії. Ми виступаємо у єдності у нашій підтримці. Ми виступаємо твердо у нашому зобов’язанні”, – додав Остін.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Путін завжди переоцінював свою армію і недооцінював силу вільних людей, – Остін' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube