“Іран і Росія потрібні один одному, – Аятола Хаменеї виправдав війну в Україні та Сирії 


05:4020.07.2022

Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї на зустрічі з російським диктатором Володимиром Путіним заявив, що, на його думку, Росія в Україні протистоїть Північноатлантичному альянсу, і що якби Москва не вторглася в Україну, НАТО нібито сам почав би війну проти РФ.

Про це повідомляє державне інформагентство Ірану IRNA, передає Ліга.

Хаменеї заявив, що останні події у світі показали, що Іран і Росія “потрібні один одному”. Він зазначив, що наявні численні угоди між країнами в галузі газу та нафти треба реалізувати.

Іранський лідер назвав безумовною співпрацю двох країн у контексті санкцій США і торкнувся війни РФ проти України.

“Війна за фактом жорстка річ і Ісламська республіка Іран не рада загибелі невинних людей. Однак у вашому випадку, якби ви не придумали ініціативу, інша сторона зі своєю ініціативою почала б війну”, – сказав Хаменеї.

Він також заявив, що Захід проти сильної Росії, та назвав НАТО “небезпечною організацією”. “Якщо дорога НАТО буде відкрита, ця організація не побачить жодних перешкод перед собою, і якби ви не протистояли їй в Україні, то вона сама почала б війну під приводом Криму”, – заявив аятола.

Він також торкнувся теми Сирії, заявивши, що позиція російського диктатора “чудова”, а США мають бути “вигнані” з країни.

“І ви, і наш президент – серйозні люди, тому рівень співробітництва у цей період має досягти найвищого ступеня”, – сказав Хаменеї, звертаючись до Путіна.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Іран і Росія потрібні один одному, – Аятола Хаменеї виправдав війну в Україні та Сирії ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube