“Це непродуктивно для України”. Конгресвумен США Спартц відповіла раднику Єрмака, який назвав її “брехливою цинічною політичною твариною” (ВІДЕО)


06:1316.07.2022

Декілька днів назад радник голови Офісу президента Тимофій Милованов обізвав конгресвумен США Вікторію Спартц “брехливою цинічною політичною твариною”, вона відреагувала на його слова в інтерв’ю Юрію Бутусову.

 На думку конгресвумен, така поведінка представників української влади є неетичною.

-Не слід втягувати мене у внутрішню політику. Ваш офіс не повинен цього робити. Обзивати мене якимись словами та всякими такими речами. Я розумію, що вам може щось не подобається, їм щось не подобається. Але я не обзиваю їх такими словами. Я американська конгресвумен. І це неповага до американських людей, які тратять мільярди доларів на допомогу Україні. Я вважаю, що це непродуктивно для України. Але це вашим людям вирішувати. Якщо в цієї людини є авторитет, значить їй довіряють. Це не мені вирішувати, я не знаю, хто ця людина, – зазначила Спартц.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Це непродуктивно для України”. Конгресвумен США Спартц відповіла раднику Єрмака, який назвав її “брехливою цинічною політичною твариною” (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube